מעבר לתפריט ראשי מעבר לתפריט תחתון

מצבי סוללה חכמה
כמה זמן פועל המכשיר בכל מצב סוללה?
בממוצע, כאשר הסוללה במצב "Daily Mode" ("מצב יומי") המכשיר יפעל בין הטעינות מהבוקר עד הבוקר למחרת. עבור חלק מהמשתמשים שמידת השימוש שלהם בשעון בינונית עד כבדה, זה יכלול את הזמן שהמכשיר נמצא ב-Extended Mode ("מצב מורחב") כאשר הוא מתחת לרמת טעינה של 10% ("מצב יומי" יעבור ל"מצב מורחב" בסביבות רמת טעינה של 10%, אלא אם כן המשתמש יוצא ממצב זה). "מצב יומי" נועד לאפשר את השימוש ברוב המאפיינים וטעינה יומית. כאשר משתמשים ב"מצב מורחב" מטעינה מלאה, הסוללה יכולה להחזיק עד 2 ימים ו-2 לילות. "מצב מורחב" ימשיך להיות האופטימלי עבור מאפיינים הכרחיים ויספק את חיי הסוללה הארוכים ביותר לשעון Wear OS שעדיין פועל כשעון חכם. במצב "Time Only" ("שעה בלבד"), מספר בדיקות על [שם מוצר ומותג] הראו שהשעון פעל למעלה מ-30 יום כשהתחיל ממצב של טעינה מלאה. השעון יעבור אוטומטית למצב "Time Only" ("שעה בלבד") כשהוא מגיע לרמת טעינה של 3% (מעבר ממצבי סוללה אחרים). אף שחלק מהקונים של שעונים חכמים אינם מעוניינים בהכרח במצב פעולה שמכבה את כל המאפיינים ה"חכמים", מצאנו שמועיל לשמור כמות קטנה מאוד מהספק הסוללה עבור מצב פעולה זה, במיוחד מאחר שנראה כי סוללה ברמה של 3% מתרוקנת בקצב בלתי צפוי (לרוב מהיר יותר). בדרך זו, במקום להיות מופתעים משעון שהפסיק לעבוד, ניתן לפחות לראות את השעה למשך עוד זמן מה.
מדוע הסוללה שלי מתרוקנת מהר מהצפוי?
משך חיי הסוללה בכל אחד מה-Smart Battery Modes (מצבי סוללה חכמים) ישתנה בהתאם לגורמים שונים, מהתכיפות שבה "מעירים" את השעון ומבצעים בו פעולות, דרך מספר האפליקציות או הכותרים שמופעלים או רצים ברקע, ועד להגדרת השעון לקבלת שיחות באמצעות הרמקול והמיקרופון שלו. רמת הביצועים תשתנה משמעותית גם לפי פני השעון שהוגדרו, וגם לפי המאפיינים המורכבים שפועלים בפני השעון. ראוי לציין כי במהלך ימי השימוש הראשונים, יש עדכונים שונים שמתבצעים ברקע ואנשים משתמשים בדרך כלל בשעונים הרבה יותר כדי לשחק עם פני שעון שונים, כותרים ואפליקציות. כעבור מספר ימים מתחיל להתגבש דפוס שימוש ממוצע וחיי הסוללה נעשים עקביים יותר.
מדוע מצבי הסוללה וההגדרות שלי משתנים מבלי שאבצע פעולה כלשהי?
תזמון הפעלת ה-Bluetooth – לעתים ב"מצב מורחב" תוכנת המערכת הבסיסית Wear OS גורמת להפעלת ה-Bluetooth באופן בלתי מכוון בזמנים שבהם הוא נועד להיות כבוי. הדבר משפיע על החיסכון הכולל בסוללה בעת השימוש ב"מצב מורחב", ועשוי גם להוביל לכך שמשתמשים יעברו ל-"Custom Mode" ("מצב מותאם אישית") אם אפליקציית מצבי הסוללה החכמים מופעלת בזמן שה-Bluetooth מתוכנן להיות כבוי אך הופעל על ידי המערכת. שינוי בהגדרות לאחר טעינה – כאשר השעון מבצע מעבר אוטומטי ל"מצב מורחב" כאשר הסוללה מגיעה לרמת טעינה של 10%, ולאחר מכן נטען מעבר ל-10%, המערכת אינה חוזרת להגדרות הקודמות. ניתן לחזור ל"מצב יומי" ידנית אם לא שינית הגדרות כלשהן. אם שינית הגדרות, הן אמורות להישמר ב"מצב מותאם אישית" באפליקציית מצבי הסוללה החכמים.

שימוש ברמקול
מדוע איכות הקול אינה יציבה כשמקבלים שיחה בשעון?
אתחול השעון מסייע לטפל בבעיה זו, כמו כן, יש לבצע עדכון מערכת
האם אפשר להשיב לשיחות דרך השעון?
בהחלט כן, יש ללחוץ על הכפתור הירוק בצג בעת קבלת השיחה
מדוע הטלפון שלי לא עונה לשיחות, למרות שהפעלתי את ההגדרה?
בנוסף להפעלת ההגדרה לקבלת שמע של שיחות בשעון, משתמשי Huawei צריכים גם לאפשר את השמע בטלפון שלהם: Settings (הגדרות) -> Accessibility (נגישות) -> Voice Control (בקרה קולית) -> החלף למצב "broadcast incoming calls" ("שדר שיחות נכנסות").
מדוע Google Assistant לא עובד עם הרמקול שלי?
חלק מהמשתמשים מדווחים שאפילו כאשר הם מפעילים את הרמקול, הם עדיין לא שומעים את הקול של הסייען הקולי של Google דרך הרמקול. בדוק שוב שיציאת הקול של Assistant מופעלת על ידי כניסה למסך ה-Assistant (החלק שמאלה למסך הבא מחוגת השעון/מסך הבית), גלול מטה אל תחתית מסך ה-Assistant, והקש על סמל ההגדרות. בהגדרות של Assistant, בדוק ש-"Speech output" מופעל (ON). לסיום, בדוק שעוצמת הקול גבוהה ושהקול מ-Google Assistant אמור להישמע דרך הרמקול. אם ה-Assistant אינו מציג את הדיבור שלך בצורת טקסט, או שהוא ממיר את הדיבור לאט מאוד, ייתכן שהבעיה היא חיבור איטי או גרוע. בדוק את ה-Bluetooth והחיבור ל-Wi-Fi ונסה שוב. אם אתה משתמש באייפון, חיבור ה-Bluetooth שבשימוש הוא חיבור BLE בעוצמה נמוכה, שעשויים להידרש לו 3 עד 5 שניות כדי לשדר את כל הנתונים הלוך-חזור להשלמת המרת הדיבור שלך לטקסט. אם תרצה להאיץ את הפעולה, ודא שהשעון מחובר לרשת Wi-Fi על ידי החלקה למטה להצגת Quick Settings Shade, ובדוק שסמל ה-Wi-Fi נמצא שם. אם לא, היכנס לדף הגדרות ה-Wi-Fi והקש על רשת זמינה, ודא שאתה מחובר אליה, ונסה שוב את ה-Assistant.

הגדרה ושיוך כללי
אילו מכשירי טלפון תואמים לשעון החכם שלי?
Wear OS by Google פועל עם מכשירי טלפון שעובדים על מערכת אנדרואיד 6.0 ואילך (לא כולל מהדורת Go) או iOS גרסה 10 ואילך. המאפיינים הנתמכים עשויים להשתנות לפי הפלטפורמה והמדינה. כל המכשירים כוללים חיבור חכם ל-Bluetooth® עם העברת נתונים משופרת של 4.1 Low Energy.
איך מורידים את אפליקציית Wear OS by Google™?
iOS: היכנס ל-App Store ובחר "Search" ("חיפוש") מהתפריט התחתון. הקלד "Wear OS by Google" בתיבת החיפוש, בחר את אפליקציית Wear OS by Google, והקש "Get" ("קבל"). המתן עד לסיום הורדת האפליקציה לטלפון. אנדרואיד: היכנס לחנות Google Play™, הקלד "Wear OS by Google" בתיבת החיפוש, בחר את אפליקציית Wear OS by Google, והקש "Install" ("התקנה"). המתן עד לסיום הורדת האפליקציה לטלפון.
כיצד מדליקים את השעון החכם?
בדוק שהשעון החכם טעון לפני שתנסה להדליק אותו. לחץ לחיצה ממושכת על הכפתור האמצעי במשך שלוש שניות לפחות. השעון החכם יידלק גם כאשר מחברים אותו למטען.
כיצד מגדירים את השעון החכם?
להגדרת השעון החכם, עיין במדריך ההפעלה המקוצר המצורף לשעון החכם או פעל בהתאם לצעדים הבאים: - חבר את השעון החכם למטען על ידי הצמדתו כנגד גב השעון. המגנטים במטען יחזיקו את השעון במקומו. - בטלפון שלך, הורד והתקן את האפליקציה Wear OS by Google מ-App Store או מחנות Google Play. - פתח את האפליקציה במכשיר ופעל בהתאם להנחיות כדי לשייך אליה את השעון החכם. - הכנס את המטען הכלול לכניסת USB.
כיצד משייכים את השעון החכם לטלפון?
לשיוך השעון החכם, פעל בהתאם לצעדים הבאים: - בשעון: בחר שפה, ולאחר מכן גלול למטה כדי למצוא את שם השעון. - בטלפון: פתח את אפליקציית Wear OS by Google, והקש "Get Started" ("התחל"). בחר את שם השעון שלך. אפשר ל-Bluetooth להתחבר לשעון. - קוד שיוך יופיע בשעון ובטלפון. אשר שהם תואמים. - תראה הודעת אישור מרגע שהשעון ישויך. זה עשוי לקחת כמה דקות. - פעל בהתאם להוראות שעל מסך הטלפון והשעון להשלמת השיוך וההגדרה. הערה: השעון שלך עשוי להתקין עדכון אוטומטית ולאתחל את עצמו לאחר שיוכו לטלפון. אם הוא מתחיל להוריד עדכון, החזק את הטלפון ליד השעון וודא שהשעון ימשיך להיטען עד שהעדכון יסתיים.
מהו המרחק המרבי בין השעון החכם לטלפון כדי לשמור על החיבור ביניהם?
טווח החיבור האלחוטי דרך ה-Bluetooth בין הטלפון לשעון החכם יכול להשתנות במידה רבה בהתאם לסביבה. ברוב המקרים טווח החיבור יהיה 10 מטרים לפחות.
איך מחברים את השעון החכם ל-Wi-Fi?
- לחץ על הכפתור האמצעי או החלק למטה מהחלק העליון של המסך. - גלול מטה והקש על ההגדרות. - הקש על "Connectivity" ("קישוריות"). - הקש על Wi-Fi. - הקש על "Add network" ("הוסף רשת"). - גלול כדי למצוא את הרשת שלך, והקש עליה. - הדלק את הטלפון והפעל את האפליקציה Wear OS by Google. - הקש על Enter בטלפון להשלמת הזנת הסיסמה. - הזן סיסמה בטלפון. אם השעון שויך לטלפון אנדרואיד ויש בו Wi-Fi, השעון יכול להתחבר אוטומטית לרשתות Wi-Fi שנשמרו כאשר הוא מאבד את חיבור ה-Bluetooth לטלפון שלכן. בדרך זו, תוכל לקבל הודעות ולהשתמש בחיפוש הקולי בשעון בכל רחבי הבית ובמקום העבודה, כשאתה משאיר את הטלפון בחדר אחר.
כיצד מכבים את השעון החכם?
● לחץ על הכפתור האמצעי או החלק למטה מהחלק העליון של המסך. ● גלול מטה והקש על ההגדרות. ● הקש על "System" ("מערכת"). ● החלק מעלה והקש על "Power Off" ("כיבוי"). ● הקש על סימן ה"וי" לאישור.
מדוע אינני מצליח לשייך את השעון החכם לטלפון?
בדוק שהשעון החכם פועל ושה-Bluetooth מאופשר בטלפון. פתח את אפליקציית Wear OS by Google ופעל לפי ההוראות שעל המסך לשיוך השעון. אם החיבור לא הצליח, בדוק את תפריט ה-Bluetooth בטלפון. אם אתה רואה את השעון החכם ברשימת המכשירים, הסר אותו. הפעל את אפליקציית Wear OS by Google וחזור שוב על תהליך השיוך.
כמה שעונים חכמים אפשר לשייך לאפליקציה בבית אחת?
iOS: אפשר לשייך רק שעון אחד לאפליקציה בכל פעם. אנדרואיד: אפשר לשייך כמה שעונים לאפליקציה בו-זמנית.
כיצד מבטלים את שיוך השעון החכם לטלפון?
- פתח את אפליקציית Wear OS by Google וגלול למטה עד "Advanced Settings" ("הגדרות מתקדמות"). - הקש על לחצן "Forget Watch" ("שכח את השעון") בתחתית המסך כדי לנתק את המכשיר ולאפס אותו. - הסר את השעון החכם מהגדרות ה-Bluetooth בטלפון שלך.
כיצד מעדכנים את Wear OS by Google דרך חנות Google Play?
תוכל לבדוק ולהוריד עדכונים באמצעות Google Play בשעון החכם. - בדוק שהשעון החכם מחובר ל-Wi-Fi או ל-3G. - היכנס לתפריט האפליקציה בשעון, ופתח את Google Play. - חפש והקש על Wear OS by Google. - בדף הפרטים, הקש על "Update" ("עדכן"). אם אינך רואה את "Update", זה אומר שאפליקציית Wear OS by Google מעודכנת.
איך מסירים מהתקנה את אפליקציית Wear OS by Google?
iOS: בטלפון, לחץ לחיצה ממושכת על אפליקציית Wear OS by Google עד שהסמל של מסך הבית רועד ומופיע "X" אדום. לחץ על ה-"X" האדום באפליקציית Wear OS by Google כדי להסיר את האפליקציה. אנדרואיד: הצעדים הספציפיים עשויים להיות שונים בהתאם ליצרן הטלפון. בדרך כלל, יש להיכנס לתפריט ההגדרות, לבחור באפליקציות או במנהל האפליקצית, ללחוץ על Wear OS by Google ולבחור "Uninstall" ("הסר התקנה").
כיצד מאפסים את השעון החכם להגדרות המפעל?
איפוס השעון להגדרות המפעל יגרום למחיקת כל הנתונים השמורים בשעון החכם. לא תוכל לשחזר נתונים אלה. הנתונים כוללים את ההודעות הפעילות וכרטיסי האשראי שלך, נתוני כושר, אפליקציות חיצוניות שהתקנת וכל נתונים השמורים בהן, הגדרות מערכת, והעדפות. הנתונים השמורים בחשבון Google שלך, עם זאת, לא יושפעו. איפוס השעון לא יגרום לאיפוס הטלפון או הטבלט שלך להגדרות המפעל. לאיפוס להגדרות המפעל, פעל על פי הצעדים הבאים: - לחץ על הכפתור האמצעי או החלק למטה מהחלק העליון של המסך. - גלול מטה והקש על ההגדרות. - הקש על "System" ("מערכת"). - הקש על "Disconnect & Reset" ("נתק ואפס"). - הקש על סימן ה"וי" לאישור. - הסר את השעון החכם מהגדרות ה-Bluetooth בטלפון שלך. - לאחר איפוס השעון להגדרות המפעל, עליך לשייך את השעון החכם לטלפון מחדש.

הודעות
כיצד פועלות ההודעות?
השעון משתמש בהגדרות ההודעות שקבעת לכל אחת מהאפליקציות בטלפון שלך. אם הטלפון שלך מפעיל רטט או צליל כדי להתריע על הודעה, השעון ירטוט. אם האפליקציה לא מפעילה התראת רטט או צליל כשנכנסת הודעה, השעון לא ירטוט אך עדיין תראה את ההודעה בשעון.
אילו הודעות אקבל?
מרבית ההודעות שאתה רואה בטלפון שלך יוצגו גם בשעון. אלה כוללות הודעות על שיחות שלא נענו, מסרונים, תזכורות לאירועים ועוד. כשתקבל הודעה, הטלפון ירטוט בלבד (כלומר, לא ישמיע צלילים).
כיצד שולטים בהודעות המתקבלות בשעון החכם?
אם אתה מקבל בטלפון הודעות שאינך רוצה לראות בשעון, תוכל למנוע הצגת הודעות מאפליקציות ספציפיות בשעון. תוכל לערוך את העדפותיך להודעות באמצעות אפליקציית Wear OS by Google. הקש על "Notifications" ("הודעות") בתפריט ההגדרות במסך הראשי. בתפריט "Notifications" ("הודעות"), תוכל להחליף למצב כבוי את ההודעות מאפליקציות שאינך רוצה לקבל בשעון. כשתאזין למוסיקה בשעון, תראה תמיד את כרטיס המידע של המוסיקה, עם אופציות לעצירה והשמעה. לא ניתן לכבות כרטיס מידע זה.
כיצד משתמשים במצב "לא להפריע"?
מצב "Do Not Disturb" ("לא להפריע") מסיר התראות רטט, אך ההודעות עדיין יוצגו על המסך. - החלק למטה מהחלק העליון של המסך. - אנדרואיד: הקש על סמל העיגול עם הקו החוצה להפעלת הפונקציה. - iOS: הקש על הסמל של חצי ירח להפעלת הפונקציה. - הקש על הסמל פעם נוספת להשבתת "לא להפריע".
איך משתמשים במצב "תיאטרון"?
תוכל להשתמש במצב "Theater" ("תיאטרון") כדי לכבות זמנית את מסך השעון. זה ימנע רטט של השעון והצגת הודעות ויזואליות על המסך. - החלק למטה מהחלק העליון של המסך. - הקש על הסמל השעון להפעלת "מצב תיאטרון". - לחץ על הכפתור האמצעי להחזרת המסך הרגיל.
אני לא מקבל הודעות בשעון החכם. כיצד אוכל לתקן זאת?
אפליקציית Wear OS by Google צריכה לפעול בטלפון שלך באופן רציף כדי להבטיח חיבור לשעון. סגירת האפליקציה מנתקת את השעון מהטלפון, ומונעת כניסת הודעות. בדוק שהאפליקציה פתוחה בטלפון בכל זמן שאתה משתמש בשעון. - האפליקציה תראה את ההודעה "Connected" ("מחובר"). - אם ההודעה "Disconnected" ("מנותק") מופיעה באפליקציה, החלק מעלה על פני השעון והקש על עיגול הרענון בכרטיס "Reconnect" ("התחבר מחדש"). ודא שה-Bluetooth מופעל בשעון, ושהשעון מסוכרן עם הטלפון. בדוק את גרסת התוכנה של הטלפון בהגדרות המכשיר, כדי לוודא שהוא תואם את השעון החכם. אם תוכנת הטלפון אינה מעודכנת, עדכן אותה כדי לסנכרן את המכשירים בצורה נכונה. בדוק שתוכנת השעון מעודכנת. - החלק למטה מהחלק העליון של מסך השעון. - הקש על ההגדרות, ואז הקש על "System" ("מערכת") בתחתית התפריט. - הקש על "About" ("אודות"), ואז על "System updates" ("עדכוני מערכת"). אם המערכת אינה מעודכנת, תופיע הנחיה להורדת גרסת התוכנה האחרונה כעת. משתמשי אייפון: היכנס להגדרות הטלפון והקש על "Notifications" ("הודעות"). גלול למטה אל "Messages" ("הודעות"), וגלול עד "Options" ("אפשרויות"). כשתקיש על "Show Previews" ("הצג תצוגות מקדימות"), בחר "Always" ("תמיד") או "When Unlocked" ("כשאינו נעול"). אם תבחר "Never" ("אף פעם"), האייפון לא ישלח הודעות לשעון המשויך אליו.

מאפייני GOOGLE
מדוע עליי להתחבר לחשבון Google כדי לגשת לכל המאפיינים בשעון החכם?
התחברות לחשבון Google באפליקציית Wear OS by Google פותחת עבורך את הפונקציונליות המלאה של השעון לחוויית שימוש אופטימלית. היא מאפשרת עבורך את המאפיינים הבאים בשעון החכם: - גישה ל-Google Assistant - חוויה עשירה יותר באמצעות Google Fit - כניסה לחנות Google Play - סנכרון עם היומן של Google - סנכרון עם Gmail
כיצד משתמשים בחנות Google Play בשעון החכם שלי?
חנות Google Play מאפשרת לך להוריד לשעון החכם אפליקציות ופני שעון כדי להרחיב ולהתאים אישית את מאפייני השעון לאורח החיים שלך. תוכל לחפש אפליקציות ופני שעון או לראות מה הן האפליקציות הפופולריות ביותר לשעונים ולקבל הצעות. עליך להיות מחובר לחשבון G-mail כדי להוריד מחנות Google Play. - בדוק שאתה מחובר ל-Wi-Fi. - פתח את תפריט האפליקציות בשעון והפעל את Google Play. - חפש את האפליקציות הרצויות בפקודה קולית או בהקלדה, ופעל בהתאם להוראות שעל המסך כדי להוריד אותן.
כיצד מגדירים ומשתמשים ב-Google Assistant?
לחץ לחיצה ממושכת על הכפתור האמצעי בשעון החכם. פעל בהתאם להנחיות שעל המסך כדי להגדיר את Google Assistant. מרגע שהפעלת את Assistant, לחץ לחיצה ממושכת על הכפתור האמצעי כדי לשאול שאלות או לתת פקודות בכל זמן. תוכל גם להשתמש ב-Google Assistant פרואקטיבי על ידי החלקה משמאל לימין על פני השעון. תקבל "פיד" שמשתמש בחשבון Google שלך כדי לתת לך הצעות חכמות לאורך היום. תוכל לראות שם מידע כמו זמני נסיעה לעבודה, מזג אוויר, ונסיעות מתוכננות לחו"ל. Google Assistant יהפוך מועיל יותר עבורך עם הזמן ככל ש"יכיר" אותך יותר.
כיצד מגדירים הפעלה קולית "OK Google" עבור Google Assistant?
כדי להפעיל את ההפעלה הקולית, לחץ לחיצה ממושכת על הכפתור האמצעי, החלק למעלה ממסך השאלות, וגלול עד שתעבור את כל ההצעות ותיכנס להגדרות. החלף למצב איתור "Ok Google" כדי להשתמש ב-Assistant בשעון.
מדוע השעון החכם מבקש ממני להקיש קוד PIN?
השעון החכם יכול לזהות מתי הסרת את השעון מהיד, ויבקש את ה-PIN כדי לתת לך שוב גישה למידע ולפונקציות של השעון. זהו אמצעי אבטחה כדי למנוע מאנשים זרים גישה לנתוניך האישיים במקרה שהשעון הוסר מהיד ונגנב.
כיצד מגדירים ומשתמשים ב-Google Fit?
Google Fit מבצע מעקב צעדים יומי עם או ללא חשבון Google. אם תתחבר עם Gmail, אפליקציית Google Fit תוכל לעקוב אחר אימונים ספציפיים, למדוד דופק, למפות מסלולי ריצה, לעקוב אחר כמות הקלוריות שאתה שורף, ולעזור לך להגדיר יעדי כושר ולעמוד בהם.
על מה מבוססים Move Minutes ו-Heart Points?
"Move Minutes" ("דקות תנועה") עוקב אחר כל הפעילות שלך, לא משנה מה גורם לך לנוע. מד התאוצה של השעון ימשיך להראות את ספירת הצעדים שלך, אך כעת הוא גם יחשב את מספר הדקות הכולל שאתה מבלה בתנועה במהלך היום. "Heart Points" ("נקודות לב") נותן לך קרדיט על פעילויות שמגבירות את השאיבה על ידי הלב שלך. מד התאוצה של השעון יכול גם לזהות את ההבדל בין פעילות קלה לפעילות בעצימות גבוהה. Google Fit יתגמל אותך ב"נקודת לב" על כל "דקת תנועה" שהשעון מזהה כפעילות בעצימות בינונית, ו-2 נקודות על פעילות בעצימות גבוהה. הוא לא מבוסס על מדידות דופק.
כיצד מגדירים אימון ידנית באמצעות Google Fit Workout?
פתח את אפליקציית Fit Workout מהתפריט, או הקש על סמל הריצה בתחתית המסך באפליקציה Fit. בחר את סוג האימון שאתה מעוניין במעקב אחריו, והקש "Start" ("התחל"). הקש "Pause" ("הפסק") כדי לקחת הפסקה או לסיים את האימון. היסטוריית האימונים שלך זמינה באפליקציית השעון Fit. בזמן האימון, ודא שאתה עונד את השעון החכם גבוה יותר והדוק יותר מעל עצם מפרק כך היד, כשגב השעון שטוח כנגד העור כדי לקלוט את מדידות הדופק בצורה טובה יותר. אנו ממליצים להשתמש ברצועת סיליקון לשעון בזמן האימונים. רופף את השעון לכל יתר השימושים, מאחר ששפשוף ולחץ תדירים עלולים לגרום גירוי לעור.
כיצד עורכים את יעד הצעדים היומי והגדרות אחרות של Google Fit?
יעד הצעדים מוגדר אוטומטית ל-10,000 ביום, אך משתמשים יכולים לשנות מספר זה בכל זמן. פתח את אפליקציית Fit מתפריט השעון, וגלול למטה עד להגדרות. כאן תוכל לשנות את היעדים ולהגדיר מידע נוסף ב-Fit.
אילו נתונים סטטיסטיים נכללים בהיסטוריית האימונים?
האימונים השמורים בשעון כוללים נתוני מרחק, דופק, שריפת קלוריות ושעה/תאריך. היסטוריית האימונים שלך זמינה לפי תאריך וסוג באפליקציית השעון Fit.
האם אפשר לשלוח את נתוני הפעילות שלי לאפליקציות אחרות?
לא, אפשר לראות את נתוני הפעילות בלבד.
כיצד משתמשים ב-Google Play Music בשעון החכם?
● פתח את חנות Google Play בשעון החכם, וחפש Google Play Music. הורד את אפליקציית Play Music לשעון. צריך שיהיה ברשותך מנוי בתשלום כדי להוריד מוסיקה ישירות לשעון החכם. ● חבר את השעון החכם ל-Wi-Fi דרך "Connectivity" ("קישוריות") בהגדרות. פתח את Play Music, ובדוק שחשבון Google המסונכרן עם השעון החכם משויך למנוי בתשלום. הקש על סמל ההורדה ליד שירים, רשימות השמעה ואלבומים שתרצה לשמור בשעון החכם. ● לאחר שתוריד את המוסיקה, תראה לידה סימן "וי". להסרת ההורדה, הקש על סימן ה"וי". ● התחבר לאוזניות דרך Bluetooth דרך "Connectivity" ("קישוריות") בהגדרות, והשמע את המוסיקה שהורדת כדי ליהנות משירים ללא שימוש בטלפון.

הסוללה
כמה זמן פועלת הסוללה של השעון החכם?
הסוללה תפעל עד 24 שעות, בהתאם לרמת השימוש שלך.
איך טוענים את השעון החכם?
עליך להשתמש במטען שנכלל באריזת השעון החכם. אל תשתמש ברכזת USB, מפצל USB, כבל-y של USB, מארז סוללות או כל התקן היקפי אחר כדי לטעון את השעון. הנע את המטען על משטח שטוח באזור מאוורר היטב שאינו חשוף לאור שמש ישיר. הנח את השעון החכם ישירות על גבי המטען. המטען המגנטי מכיל שני פינים שתואמים לחריצים העגולים במעטפת של השעון. בדוק שהשעון נטען – חפש את סמל הברק בחלק העליון של פני השעון, או החלק מטה כדי למצוא את הברק ליד אחוזי הסוללה. אפילו כמות קטנה של זיעה או לחות יכולה לגרום לשחיקה של המגעים החשמליים הנדרשים כדי לחבר את השעון למטען. שחיקה עלולה למנוע טעינה והעברת נתונים. כדי למנוע נזק למכשיר: ● נגב את המכשיר במטלית לחה. ● יבש אותו בניגוב. ● הנח למכשיר להתייבש לחלוטין לפני הטעינה.
כמה זמן לוקח לטעון את הסוללה?
סוללת השעון החכם יכולה להיטען עד 80% בתוך שעה אחת.
איך אדע מתי השעון החכם נטען?
סמל הברק יופיע במסך השעון. תוכל גם להחליק מטה ולראות את הברק ליד אחוזי הסוללה. בנוסף, יופיע עיגול על המסך שמראה את אחוז הטעינה.
הנחתי את השעון על המטען. מדוע אינני רואה את מחוון הטעינה בתצוגה?
אם מחוון הטעינה (סמל הברק) אינו נראה, זה אומר שהמטען לא מצא את השעון. נסה את העצות הבאות: - הוצא את השעון מהמטען והכנס אותו שוב. - ודא שהפינים של המטען תואמים לחריצים שבמעטפת השעון. - ודא שהשעון יושב היטב על המטען ללא מרווחים. - ודא שאין שום דבר בין המטען למכשיר, כמו אבק, נייר דבק וכד'. - ודא שהמטען מחובר לחשמל. - נסה להחליף את מקור החשמל של המטען, לדוגמה, במקום לשקע חשמל בקיר חבר אותו ללפטופ. לפעמים, אם השעון מתחמם מדי בזמן הטעינה, הוא נכנס למצב כיבוי תרמי עד שיתקרר ואז ממשיך להיטען מרגע שהטעינה שוב בטוחה. נסה להוציא את השעון מהמטען, המתן שהוא יתקרר, והכנס אותו שוב למטען. אם השעון לא נדלק, יכול להיות שהסיבה היא שהסוללה הייתה מרוקנת למשך זמן רב. הנח לשעון להיטען עד 15 דקות, והוא יידלק אוטומטית מרגע שיהיה לו מספיק כוח.
מה הם מצבי סוללה חכמים?
מצבי סוללה חכמים (Smart Battery Modes) מסייעים לך לשמור על חיי הסוללה על סמך הצרכים היומיומיים שלך. תוכל להשתמש במצב "Daily" ("יומי") כדי להפיק את המרב מהשעון לפני שאתה מעמיד אותו על המטען בלילה, "Extended" ("מורחב") כדי להשתמש בשעון במשך כמה ימים, ו-"Time Only" ("שעה בלבד") למצבים שבהם הסוללה חלשה מאוד או שאתה רוצה לענוד את השעון מבלי לטעון אותו במשך שבועות. אם תרצה ליצור מצב סוללה אידאלי משלך, מצב "Custom" ("התאמה אישית") מאפשר לך להתאים את ההגדרות בקלות ממקום אחד.
מדוע השעון הפסיק לעבוד ורק מראה את השעה?
כשהסוללה חלשה מאוד, השעון עובר אוטומטית למצב "שעה בלבד" כדי להמשיך לפעול זמן רב ככל האפשר עד שתגיע למטען. מרגע שתטען את השעון הוא יפעיל את עצמו מחדש. אם הפעלת את מצב "שעה בלבד" כשאחוז טעינת הסוללה גבוה יותר, תוכל ללחוץ לחיצה ממושכת על כפתור השעון כדי לצאת.
איך חוסכים בחיי הסוללה?
לניצול מקסימלי של חיי הסוללה בשעון, נסה את העצות הבאות: החלף לפני שעון שמתאימים באופן אופטימלי לשימור הסוללה: יש פני שעון, במיוחד כאלה עם אנימציה או יכולות אינטראקטיביות וצבעים עזים, שמשתמשים בסוללה יותר מאחרים. כוונן את בהירות המסך: ככל שמסך השעון בהיר יותר, כך השעון צורך יותר סוללה. הפחת את בהירות המסך כדי לחסוך בחיי הסוללה. החלק למטה, הקש על סמל גלגל השיניים כדי לגשת להגדרות, והקש על "Display" ("תצוגה") כדי לשנות את עוצמת הבהירות. כבה הודעות שאינך רוצה: כיבוי ההודעות יכול לחסוך בחיי הסוללה. ערוך את ההתראות שתקבל דרך "Notifications" ("הודעות") באפליקציית Wear OS by Google. הפעל מצב תיאטרון: כבה את התצוגה וההודעות על ידי הפעלת מצב "Theater" ("תיאטרון") באופן זמני. החלק למטה מהחלק העליון של המסך, והקש על סמל השעון כדי לעבור למצב תיאטרון. החזר את המסך הרגיל בלחיצה על הלחצן האמצעי. מצב טיסה: אם אתה צריך רק את השעה ופונקציות שאינן מחייבות קישוריות לעדכונים, מצב טיסה מאפשר לך להמיך לראות את הדברים שחשובים לך מבלי לרוקן את הסוללה על מאפיינים אחרים. החלק מטה, והקש על סמל המטוס.

סנכרון ופתרון בעיות
הסוללה לא נטענת מעבר לאחוז מסוים. כיצד אוכל לתקן זאת?
הנח לשעון להגיע לסוללה מרוקנת לחלוטין. טען את השעון עד שהמסך יראה שהטעינה הושלמה. לאחר שהסוללה מגיעה לטעינה של 100%, לחץ לחיצה ממושכת על לחצן ההפעלה עד שהמכשיר יפעיל את עצמו מחדש.
איך אוודא שתוכנת השעון החכם מעודכנת?
היכנס להגדרות בשעון החכם, ופתח את "System" ("מערכת"). הקש על "About" ("אודות"), ואז על "System updates" ("עדכוני מערכת"). אם מערכת ההפעלה שלך היא בגרסתה המעודכנת ביותר, המסך יודיע לך שהמערכת מעודכנת. אם לא, תוצג בפניך הגרסה האחרונה כדי שתוכל להפעיל עדכון.
הורדת העדכון לשעון החכם שלי נכשלה או נמשכת זמן רב מדי. כיצד אוכל לתקן זאת?
- בדוק שהשעון מחובר ישירות לרשת Wi-Fi. תוכל להוסיף רשת אלחוטית דרך "Connectivity" ("קישוריות") בהגדרות. - כבה את ה-Bluetooth לאחר התחבורת ל-Wi-Fi כדי להימנע מהפרעות. - בדוק שסוללת השעון טעונה עד 50% לפחות. - הפעל מחדש את השעון. - הפעל מחדש את הטלפון.
השעון החכם כל הזמן מתנתק כאשר הוא בטווח Bluetooth מהטלפון שלי. כיצד אוכל לתקן זאת?
- ודא שהטלפון מופעל. - בדוק שיש חיבור לרשת הסלולרית או ל-Wi-Fi בטלפון. - בדוק שהטלפון לא במצב טיסה. - בדוק שה-Bluetooth מופעל. - בדוק שהאפליקציה פתוחה ושהמכשיר מוצג כ-"Connected" ("מחובר") באפליקציה. - פתח את האפליקציה והקש על שם המכשיר כדי לחבר אותו מחדש, אם הוא מוצג כ-"Disconnected" ("מנותק"). - אם יש לך אייפון, בדוק שאפליקציית Wear OS by Google מופעלת ברקע. - בדוק שהטלפון טעון 70% לפחות. - בדוק שהשעון טעון 70% לפחות. - בדוק שתוכנת השעון מעודכנת. - בדוק בהגדרות הטלפון שהוא עובד על מערכת ההפעלה העדכנית ביותר.
איך מחזירים את הטלפון להגדרות המפעל?
אם אתה נתקל בבעיות בלתי פוסקות שאינך מצליח לתקן בדרכים המוצעות, ייתכן שעליך לנתק ולאפס את השעון. מאחר שאיפוס להגדרות המפעל מבטל את כל ההגדרות והחשבונות הקודמים שלך, תצטרך להגדיר שוב את השעון לאחר האיפוס. - החלק למטה מהחלק העליון של המסך. - הקש על ההגדרות, גלול למטה והקש על "System" ("מערכת"). - הקש על "Disconnect & reset" ("נתק ואפס"), ולאחר מכן על סימן ה"וי" לאישור. - בזמן שהשעון החכם מתאפס, היכנס להגדרות ה-Bluetooth בטלפון והסר את השעון מהרשימה.
איך משייכים מחדש את אותו שעון חכם דרך האפליקציה?
מרגע שאיפסת את המכשיר והסרת אותו מהגדרות ה-Bluetooth בטלפון שלך, תוכל לשייך אותו מחדש באפליקציה Wear OS by Google. פתח את התפריט העליון משמאל והקש על "Connect a watch" ("חבר שעון"). פעולה זו תנחה אותך בתהליך השיוך וההגדרה.
שכחתי את הסיסמה שהגדרתי בשעון החכם ואני נעול מבחוץ. כיצד אוכל לתקן זאת?
לקבלת גישה לשעון החכם, תצטרך לבצע איפוס להגדרות המפעל. בצע את הצעדים הבאים: - הזן סיסמה לא חוקית 3 פעמים ברצף. המתן 15 שניות. - הזן שוב סיסמה לא חוקית, 3 פעמים נוספות ברצף. המתן 15 שניות. - הזן סיסמה לא חוקית בפעם האחרונה, 3 פעמים נוספות ברצף. המתן 15 שניות. - השעון יציג הודעה שמנחה אותך לבצע איפוס להגדרות המפעל. הקש על סימן ה"וי" או "Done" ("בוצע"). - מרגע שהאיפוס יסתיים, יהיה עליך לשייך מחדש את השעון לטלפון שלך. - הסר את שם המכשיר מזיכרון ה-Bluetooth לפני השיוך באפליקציה.

הגדרות חשבון ומכשיר
איך ניגשים לתפריט ההגדרות?
פתח את אפליקציית Wear OS by Google. תוכל להגדיר את העדפותיך עבור הודעות, יומן, והגדרות מתקדמות מתוך מסך הבית. כדי להיכנס להגדרות השעון, החלק מלמעלה למטה על פני השעון והקש על סמל גלגל השיניים.
איך אערוך את השם שלי?
שמך מבוסס על הגדרות חשבון Google שלך. שנה את שמך בחשבון Google בטלפון או במחשב.
איך אשנה את הסיסמה שלי?
הסיסמה שלך מבוססת על הגדרות חשבון Google שלך. שנה את סיסמתך בחשבון Google בטלפון או במחשב.
כיצד משנים את השפה של אפליקציית Wear OS by Google?
שפת האפליקציה נקבעת על פי השפה המוגדרת בטלפון שלך. שנה את הגדרות השפה בטלפון החכם שלך כדי לגרום לשינוי השפה בשעון החכם.
איזה שימוש נעשה בנתונים האישיים שלי?
כדי ללמוד עוד על אופן השימוש בנתוניך, פעל בהתאם להוראות הבאות: - פתח את אפליקציית Wear OS by Google, פתח את התפריט בפינה העליונה משמאל. - iOS: הקש על "Privacy Policy" ("מדיניות פרטיות") כדי ללמוד עוד על שימוש בנתונים. - אנדרואיד: הקש על "About" ("אודות"), ואז על "Privacy Policy" ("מדיניות פרטיות").
מהו משך האחריות על השעון החכם?
השעון החכם שלך מגיע עם אחריות מוגבלת לשנתיים.

מאפיינים ופונקציות של השעון החכם
איך משנים את פני השעון?
לחץ לחיצה ממושכת על החוגה הנוכחית כדי לגשת לתפריט פני השעון. גלול באפשרויות ובחר את פני השעון שאתה רוצה על ידי הקשה עליהם.
כיצד מתאימים את העיצוב של פני השעון?
אם פני השעון מאפשרים התאמה אישית, תראה סמל גלגל שיניים מתחת לפני השעון כשתגלול ברשימת האפשרויות. הקש על גלגל השיניים כדי להיכנס להגדרות ההתאמה האישית (לחץ לחיצה ממושכת על פני השעון כדי לגשת להגדרות אלה).
איך משנים את נקודות הנתונים המוצגים על פני השעון?
לשינוי המידע המוצג על פני השעון, לחץ לחיצה ממושכת כדי להיכנס להגדרות ההתאמה האישית. הקש על נקודת הנתונים שאתה רוצה לשנות, ובחר את המידע שתרצה לראות מתוך רשימת האפשרויות. לחץ על הכפתור האמצעי וחזור לפני השעון הראשיים לאחר שהגדרת את האפשרות הרצויה.
כיצד שומרים עיצוב מותאם אישית של פני השעון?
לחץ לחיצה ממושכת על פני השעון כדי לגשת להגדרות ההתאמה האישית. גלול לתחתית והקש על "Save Look" ("שמור את המראה"). פני השעון שהתאמת אישית שמורים כעת באפליקציה של המותג, ותוכל לגשת אליהם ולהגדיר אותם בתפריט האפליקציה.
איך אקבל את העיצובים העדכניים ביותר של פני השעון?
בדוק שהשעון מחובר לרשת Wi-Fi בתפריט "Connectivity" ("קישוריות") בהגדרות השעון. - לחץ על הלחצן האמצעי, ופתח את "Play Store". - גלול למטה ובחר "My Apps" ("האפליקציות שלי") מהתפריט. - בדוק שהאפליקציה של המותג עדכנית. תקבל את כל פני השעון הזמינים מרגע שתוריד את הגרסה האחרונה.
איך משנים את סדר האפליקציות בתפריט של השעון החכם?
לשינוי הסדר בתפריט האפליקציות, לחץ לחיצה ממושכת על סמל האפליקציה כדי להעביר את הפריטים הרצויים לראש התפריט. האפליקציות האחרונות שפתחת בשעון יעברו אוטומטית לראש התפריט.
איך עונים לשיחות בטלפון?
בהפעלה הראשונה, תקבל הנחיה להגדיר את השעון לחייג ולקבל שיחות. אם לא תראה הנחיה זו, היכנס לתיבת ההודעות וחפש הודעה על הגדרת הטלפון כדי להתחיל בהגדרה. תוכל גם להיכנס לאפליקציה Phone ("טלפון") בשעון, והיא תפעיל את ההנחיה להגדרת הטלפון. פעל בהתאם להוראות כדי להפעיל את הפונקציונליות של הטלפון. אם עדיין אינך רואה את ההנחיה, תוכל ליזום את ההגדרה על ידי פתיחת ההגדרות באפליקציית Phone ("טלפון") בשעון, הקשה על "Troubleshooting" ("פתרון בעיות"), ויישום השלבים המוצגים שם. מרגע שתסיים את ההגדרה, תוכל לדחות או לקבל שיחות נכנסות או לבצע שיחות, ישירות מהשעון. שים לב, השימוש בשעון לשיחות עלול לרוקן את הסוללה מהר יותר.
מדוע השעון לא מאפשר לי להשיב לשיחה?
ייתכן שהסיבה היא אופטימיזציה של פעולת הסוללה. אם השעון במצב "Extended" ("מורחב") או "Time Only" ("שעה בלבד"), המענה לשיחות מושבת. אם ברצונך לחסוך בחיי הסוללה מבלי לאבד את האפשרות להשיב לשיחות, נסה ליצור "Custom Mode" ("מצב מותאם אישית") שמתאים להרגלי השימוש שלך. ייתכן גם שיש בעיה בקישוריות ה-Bluetooth. בדוק שהטלפון קרוב ושה-Bluetooth מחובר. עיין בצעדים לפתרון בעיות תחת "מדוע השיחות לא מופיעות בשעון?"
מדוע השיחות לא מופיעות בשעון?
בדוק שביצעת את תהליך השיוך באפליקציה של השעון. אם עברת את שלבי ההגדרה ועדיין אינך מקבל שיחות, נסה לכבות ולהדליק את ה-Bluetooth פעם נוספת כדי ליצור חיבור. משתמשי אנדרואיד – היכנס להגדרות השעון: הגדרות -> Connectivity (קישוריות) -> Bluetooth, ובדוק אם האפשרות 'Play phone voice call on watch' ('השמע שיחת טלפון קולית בטלפון') מופעלת. האפשרות צריכה להיראות באפליקציה "Phone" ("טלפון") תחת "Answer Preferences" ("העדפות מענה"), שם תוכל לבחור "Accept on watch, answer on watch" ("קבל בשעון, השב בשעון"). משתמשי אייפון – בדוק את רשימת המכשירים בהגדרות ה-Bluetooth של הטלפון. השעון אמור להופיע פעמיים (פעם אחת עבור החיבור של "Wear OS Bluetooth LE", ופעם נוספת עבור החיבור לאוזניות באפליקציית "Phone" של הטלפון). - אם השעון מופיע פעמיים אך אחד החיבורים מנותק, הקש על הפריט המנותק כדי להתחבר מחדש. - אם שניהם מנותקים, חבר תחילה מחדש את השעון לטלפון: בדוק שאפליקציית Wear OS פתוחה בטלפון, והקש כדי לחבר מחדש את ההודעות בשעון. - אם השעון מופיע פעם אחת בלבד, נסה לבצע שוב את תהליך ההגדרה על ידי כניסה להגדרות באפליקציה "Phone", כניסה ל-"Troubleshooting" ("פתרון תקלות"), ופעל בהתאם לצעדים המוצגים שם.
מדוע מזהה המתקשר לא עובד בשעון, אפילו כשהמספר שמור בטלפון שלי?
עליך לתת הרשאה לשעון לקבל מידע מהטלפון שלך. ● משתמשי אנדרואיד (ככלל, ניתן להזיז הגדרות אלה למקומות אחרים או לשנות את שמן, בהתאם ליצרן של טלפון אנדרואיד שברשותך): ○ הגדרות -> Privacy (פרטיות) -> Permission Manager (מנהל הרשאות), הקש על "Phone" ("טלפון") ו-"Contacts" ("אנשי קשר") כדי לוודא שיש לאפליקציית Wear OS את הרשאתך לשניהם. ○ מכשירי טלפון ישנים יותר עשויים להראות "Calls" ("שיחות") או "Telephone" ("טלפון"). ודא שיש ל-Wear OS הרשאות גם לשני אלה. ○ ייתכן שההרשאה נמצאת תחת "Wear OS Permissions" ("הרשאות Wear OS") באזור "Apps & notifications" ("אפליקציות והודעות") באזר ההגדרות. ○ ייתכן שהיא נמצאת תחת: הגדרות -> Connected devices (מכשירים מחוברים) -> Bluetooth. הקש על סמל ההגדרות שליד השעון שלך, וסמן את הרשאתך ל-"Phone Calls" ("שיחות טלפון") ו-"Contacts Sharing" ("שיתוף אנשי קשר"). ● משתמשי אייפון: ○ הגדרות -> Wear OS by Google app. ודא שההרשאות ל-"Bluetooth" ול-"Contacts" ("אנשי קשר") מסומנות (בכל עת). ○ ייתכן שאפשרויות אלה לא יופיעו אם במהלך ההגדרה דחית את הגישה אליהן. עליך להחזיר את השעון להגדרות המפעל, ולגרום ל-iOS לבקש את הרשאתך שוב.
כיצד מודדים דופק?
ענוד את השעון החכם מעל עצם מפרק כף היד, כשהשעון אינו בתזוזה ושטוח על עורך. הגדר את "Heart Rate" ("דופק") כאחת מנקודות הנתונים של פני השעון מתוך האפשרויות באפליקציה של מותג השעון שלך. קריאת הדופק שלך תתעדכן אוטומטית כל עשרים דקות לאחר המדידה הראשונה, ותוכל גם לבצע מדידה בכל זמן שתרצה על ידי הקשה על הסמל. המסך יציג קווים מקווקווים לאחר הקשה על סמל הדופק; היאזר בסבלנות. המדידה יכולה לקחת 10-15 שניות. אם החיישנים מתקשים לקלוט את הדופק, השעון החכם יציג לך המלצות לאופן ענידת השעון. בצע מדידה ידנית בכל זמן שתרצה דרך אפליקציית Google Fit בשעון על ידי הקשה על לחצן הלב. מדידה ידנית באפליקציית Google Fit תופיע כאן עם חותמות זמן. במהלך אימון, השעון יעקוב אחר הדופק שלך אוטומטית. נתוני הדופק יופיעו יחד עם יתר הנתונים בחלק "Workout History" ("היסטוריית אימונים") באפליקציית Google Fit בשעון.
הדופק שלי לא נמדד נכון. כיצד אוכל לתקן זאת?
- בדוק שאתה עונד את השעון החכם גבוה יותר והדוק יותר על הזרוע, כשהחיישנים שטוחים כנגד העור מעל עצם פרק כף היד. - חום, זיעה, תזוזה חריגה וקעקועים יכולים לגרום לשיבושים. ודא שהשעון נמצא בחוסר תנועה ככל האפשר, והסר כל התעבות נוזלים בין המכשיר לעור. - אם יש לך קעקועים על פרק כף היד, ייתכן שהחיישנים לא יוכלו לקבל מדידה. ענוד את השעון על היד השנייה אם העור לא נקי. - אם יש לך זרימת דם חלשה או קר לך, התחמם קודם לפני שתתחיל באימון כדי לסייע בשיפור מדידות הדופק.
איך מכבים את ה-GPS בשעון החכם?
לכיבוי מעקב המיקום וה-GPS בשעון ובטלפון, פתח את ההגדרות בשעון, והקש על "Connectivity" ("קישוריות"). גלול עד ל-"Location" ("מיקום"), והחלף למצב כבוי.
האם השעון החכם שלי עמיד במים?
כן, השעון החכם עמיד בשחייה. בנוסף לעמידותו למים עד לעומק של 30 מטר, מכשיר זה עמד במבחן של 10,000 תנועות חתירה וניתן לענוד אותו בשחייה במים רדודים או במקלחת. ייתכן שהמיקרופון ומסך המגע לא יעבדו היטב בתוך המים ועד שהשעון יתייבש לחלוטין.
כיצד אעקוב אחרי אימוני שחייה?
כדי שהשעון החכם יעקוב אחר מספר הבריכות שאתה שוחה, עליך להוריד לשעון אפליקציית מעקב שחייה חיצונית מחנות Google Play. - בדוק שאתה מחובר ל-Wi-Fi. - לחץ על הכפתור האמצעי כדי להיכנס לתפריט האפליקציות. - הקש על חנות Google Play. - חפש "Swim Tracking". - הורד את אחת האפשרויות. - פתח את האפליקציה והתחל אימון כדי לעקוב אחר מספר הבריכות.
מדוע השעון החכם שלי לא פועל בצורה עקבית בתוך המים?
מסך המגע מעבד לרוב את מגע המים כמגע של משתמש, והשארת פונקציונליות מלאה בתוך המים יכולה לגרום לפעולות שונות שלא התבקשו. העברת המסך למצב "Theater" ("תיאטרון") בזמן פעילות במים תמנע פעולות לא רצויות והתרוקנות הסוללה מפעולות שלא התבקשו. - החלק למטה מהחלק העליון של המסך. - הקש על הסמל השעון להפעלת "מצב תיאטרון". - לחץ על הכפתור האמצעי להחזרת המסך הרגיל.
מדוע מסך המגע אינו מגיב להקשות במים?
כאשר רוב או כל השעון רטוב, המסך מתקשה לקלוט פעולות ספציפיות. נגב את המסך במגבת או בזרוע אם אתה עדיין בתוך המים, ונסה שוב.
איך מאזינים ושומרים מוסיקה בשעון החכם?
כדי לשמור מוסיקה בשעון החכם, עליך להצטייד במינוי בתשלום לשירות מוסיקה. הורד את האפליקציה לשעון של שירות המוסיקה המועדף עליך והתחבר לחשבון בתשלום. פעל בהתאם להוראות באפליקציה שבחרת כדי להוריד מוסיקה ישירות אל השעון החכם. מרגע שהורדת את המוסיקה, תוכל לחבר אוזניות ב-Bluetooth כדי להאזין לה דרך השעון בכל זמן ללא שימוש בטלפון.
איך משתמשים באוזניות בחיבור Bluetooth עם השעון החכם?
בפני השעון, החלק למטה מהחלק העליון של המסך. הקש על סמל גלגל השיניים כדי להיכנס להגדרות. הקש על "Connectivity" ("קישוריות") כדי להיכנס להגדרות Bluetooth. כשתהיה בתפריט Bluetooth, בחר מהרשימה את האוזניות שתרצה לשייך לשעון.
האם השעון החכם יכול לעקוב אחר השינה שלי?
מעקב שינה זמין רק באמצעות אפליקציות מעקב שינה חיצוניות. היכנס ל-Google Play והורד אפליקציה למעקב שינה.
השעון החכם שלך מצויד במיקרופון וברמקול
האם השעון החכם כולל מיקרופון ו/או רמקולים?
איך מכבים את השמע בשעון החכם?
להשבתת ההתראות הקוליות, החלק מטה והקש על סמל הרמקול. כשהסמל כבר לא מואר, השעון ירטוט בלבד.
מה עושים כדי שהמסך של השעון החכם יהיה דלוק תמיד?
החלק למטה מהחלק העליון של מסך השעון, הקש על סמל גלגל השיניים כדי לגשת להגדרות, והקש על "Display" ("תצוגה"). החלף למצב "Always on screen" ("מסך תמיד מופעל"). כברירת מחדל, מצב זה כבוי כדי לשמור על חיי הסוללה.
האם אפשר להחליף את רצועות השעון?
בהחלט כן

סגור
Loading
Go back to %1